Lasteaed

Dokumendid

Noarootis Kooli lasteaeda vastuvõtmise ja väljaarvamise kord
Noarootsi Kooli lasteaia kodukord
Noarootsi Kooli lasteaeda vastuvõtmise taotlus
Lääne-Nigula valla koolieelsete lasteasutuste osalustasumäär

Kuidas lapsevanemad saavad liituda ELIIS keskkonnaga? Selleks tuleb minna aadressile eliis.eu  Pealehel on link ALUSTA KOHE. Selle kaudu tuleb lapsevanemal teha endale kasutaja - täita taotlus enda ja lapse andmetega. Keskkonnaga võivad ja saavad liituda mõlemad lapsevanemad. Kui taotlus on saadetud, kinnitatakse see administraatori poolt ning keskkond on kasutamiseks valmis.

ELIIS keskkonda kasutades on lapsevanemad kursis lasteaias toimuvaga - päevakirjeldused, nädala- või kuuplaanid, sündmuste kalender, menüü. Rühmapäevikusse hakkavad sissekandeid tegema ka muusikaõpetaja ning eripedagoog. Tulevikus lisatakse sinna iga-aastased lapse arengu hindamise lehed ning lapse koolivalmiduskaart, mis on kõigis Lääne-Nigula valla lasteaedades ühine. Lisaks hakatakse ELIIS keskkonna kaudu saatma lapsevanematele direktori ja õpetajate poolt teateid lasteaias toimuva kohta.