Noarootsi Kool

Üldinfo
  • Keskus 10, Pürksi küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa 91201

  • +372 5625 0461

  • 8:30 - 16:30

Kontakt

Filtreeri

Kõik IT Kool Lasteaed Õpilaskodu Toitlustus

Ametikoht
 
IT (1)

Teet Niin

IT-juht
Klassijuhataja
+372 5691 6734
teet.niin@ng.edu.ee

Kool (30)

Katrin Niin

Õppealajuhataja
+372 5919 6644
katrin.niin@ng.edu.ee


Tiina Järv

Klassijuhataja
Õpetaja
tiina.jarv@ng.edu.ee


Lii Kalm

Klassiõpetaja
lii.kalm@ng.edu.ee


Endla Kersman

Klassijuhataja
Õpetaja
endla.kersman@ng.edu.ee


Tiit Kessel

Õpetaja
tiit.kessel@ng.edu.ee


Kristina Kivi

Raamatukoguhoidja
+372 5354 4425
kristina.kivi@ng.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kell 9.00 - 14.45

Tiia Kessel

Õpetaja
tiia.kessel@ng.edu.ee


Maila Krasmus

Sekretär
+372 5625 0461
maila.krasmus@ng.edu.ee


Andres Laansalu

Õpetaja
andres.laansalu@ng.edu.ee


Margus Laidmets

Bussijuht
+372 5340 8569
margus.laidmets@ng.edu.ee


Krista Matsik

Õpetaja
krista.matsik@ng.edu.ee


Kaili Leht

Õpetaja
kaili.leht@ng.edu.ee


Margus Maiste

Õpetaja
margus.maiste@ng.edu.ee


Margit Merisalu

Psühholoog
+372 5361 1057
margit.merisalu@laanenigula.ee

Vastuvõtuaeg:

T ja K kell 8.45 - 16.00

Katrin Otsa

Klassiõpetaja
katrin.otsa@ng.edu.ee


Lily Pella

Klassiõpetaja
lily.pella@ng.edu.ee


Silver Schönberg

Õpetaja
silver.schonberg@ng.edu.ee


Siiri Suppi

Õpetaja
siiri.suppi@ng.edu.ee


Mare Tereping

Direktor
+372 529 5471
mare.tereping@ng.edu.ee


Alar Uus

Õpetaja
alar.uus@ng.edu.ee


Heli Uus

Õpetaja
heli.uus@ng.edu.ee


Kairo Kivi

Õpetaja
kairo.kivi@ng.edu.ee


Reelika Lehmus

Puhastusteenindaja
reelika.lehmus@ng.edu.ee


Ingrid Juht

Õpilaskodu juhataja
Sotsiaalpedagoog
+372 5354 0821
ingrid.juht@ng.edu.ee


Tiiu Tulvik

Õpetaja
tiiu.tulvik@ng.edu.ee


Marina Vallik

Ringijuht
marina.vallik@gmail.com


Jaanus Levkoi

Ringijuht


Marika Adman

Ringijuht
marika.adman@luukku.com


Jevgeni Štrik

Õpetaja
jevgeni.strik@ng.edu.ee


Monika Miilsaar

Õppenõustaja
monika.miilsaar@ng.edu.ee

Lasteaed (6)

Anne Schönberg

Lasteaia õpetaja
+372 474 1163
aberg@hot.ee


Ene Tsarens

Lasteaia õpetaja
+372 474 1163
ene.tsarens@ng.edu.ee


Tiiu Tulvik

Õpetaja
+372 474 1163
tiiu.tulvik@ng.edu.ee


Carmen Tõuts

Lasteaiaõpetaja abi
+372 474 1163
carmen.touts@ng.edu.ee


Ulvi Vaikre

Lasteaia õpetaja
+372 474 1163
ulvi.vaikre@ng.edu.ee


Marika Kaasen

Kokk

Õpilaskodu (9)

Ingrid Juht

Õpilaskodu juhataja
Sotsiaalpedagoog
+372 474 1126
ingrid.juht@ng.edu.ee


Merle Esko

Kasvataja
+372 5330 8409
merle.esko@ng.edu.ee


Rauza Halilova

Kasvataja
+372 5330 8409
rauza.halilova@ng.edu.ee


Ülle Schönberg

Kasvataja
+372 5330 8409
ulle.schonberg@ng.edu.ee


Jevgeni Štrik

Kasvataja
+372 5330 8409
jevgeni.strik@ng.edu.ee


Helena Štrik

Kasvataja
+372 5330 8409
helena@skywind.ee


Heli Uus

Õpetaja
+372 5330 8409
heli.uus@ng.edu.ee


Alar Uus

Kasvataja
+372 5330 8409
alar.uus@ng.edu.ee


Irina Lõžina

Puhastusteenindaja

Toitlustus (4)

Aime Pärnaste

Sööklajuhataja
+372 474 1166
aime.parnaste@ng.edu.ee


Kaja Friberg

Kokk
kaja.friberg@ng.edu.ee


Ene Kivi

Kokk
ene.kivi@ng.edu.ee


Elli Kivinukk

Kokk
ulle.manniste@ng.edu.ee

Noarootsi Kool

Üldinfo
  • Keskus 10, Pürksi küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa 91201

  • +372 5625 0461

  • 8:30 - 16:30

Võta meiega ühendust

 
1 Algab 2 Lõpetatud
Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.