Noarootsi Kool

Üldinfo
  • Keskus 10, Pürksi küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa 91201

  • +372 5625 0461

  • 8:30 - 16:30

Kontakt

Filtreeri

Kõik IT Kool Lasteaed Õpilaskodu Toitlustus

Ametikoht
 
Kool (32)

Signe Matteus

Direktor
+372 5620 3992
signe.matteus@ng.edu.ee


Maire Uusen

Huvijuht
+372 5566 2713
maire.uusen@ng.edu.ee


Maila Krasmus

Sekretär
+372 5625 0461
maila.krasmus@ng.edu.ee


Lily Pella

Klassiõpetaja
lily.pella@ng.edu.ee


Katrin Otsa

Klassiõpetaja
katrin.otsa@ng.edu.ee


Karet Schönberg

Klassijuhataja
Õpetaja
karet.schonberg@ng.edu.ee


Lii Kalm

Õpetaja
lii.kalm@ng.edu.ee


Kristiina Niibon

Klassijuhataja
Õpetaja
kristiina.niibon@ng.edu.ee


Alar Uus

Klassijuhataja
Õpetaja
alar.uus@ng.edu.ee


Tiina Järv

Klassijuhataja
Õpetaja
tiina.jarv@ng.edu.ee


Lauri Limbach

Matemaatika
lauri.limbach@ng.edu.ee


Siiri Suppi

Klassijuhataja
Õpetaja
siiri.suppi@ng.edu.ee


Kaili Leht

Õpetaja
kaili.leht@ng.edu.ee


Silver Schönberg

Õpetaja
silver.schonberg@ng.edu.ee


Margus Maiste

Õpetaja
margus.maiste@ng.edu.ee


Tiit Kessel

Õpetaja
tiit.kessel@ng.edu.ee


Tiia Kessel

Õpetaja
tiia.kessel@ng.edu.ee


Heli Uus

Õpetaja
heli.uus@ng.edu.ee


Tiiu Tulvik

Arendusjuht
Õpetaja
tiiu.tulvik@ng.edu.ee


Danguole Tamberg

Õpetaja
danguole.tamberg@ng.edu.ee


Oksana Henderson

Õpetaja
oksana.henderson@ng.edu.ee


Tõnu Tiit

Õpetaja
tonu.tiit@ng.edu.ee


Marina Vallik

Õpetaja
marina.vallik@gmail.com


Jaanus Levkoi

Ringijuht


Marika Adman

Ringijuht
marika.adman@luukku.com


Kevin Lee

IT-juht
kevin.lee@ng.edu.ee


Kristina Kivi

Raamatukoguhoidja
+372 5354 4425
kristina.kivi@ng.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kell 9.00 - 14.45

Virge Võsu

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 5231 090
virge.vosu@ng.edu.ee


Inge Peterson

Psühholoog
+372 5770 5505

Vastuvõtuaeg:

E kell 8.40 - 14.35
K kell 8.40 - 13.35

Reelika Lehmus

Puhastusteenindaja


Andres Laansalu

Bussijuht
andres.laansalu@ng.edu.ee


Margus Laidmets

Bussijuht
+372 5340 8569

Lasteaed (7)

Anne Schönberg

Lasteaia õpetaja
+372 474 1163
lasteaed@ng.edu.ee


Ene Tsarents

Lasteaia õpetaja
+372 474 1163
lasteaed@ng.edu.ee


Ulvi Vaikre

Lasteaia õpetaja
+372 474 1163
lasteaed@ng.edu.ee


Tiiu Tulvik

Õpetaja
+372 474 1163
tiiu.tulvik@ng.edu.ee


Virge Võsu

HEV koordinaator
Sotsiaalpedagoog
+372 5231 090
virge.vosu@ng.edu.ee


Carmen Tõuts

Lasteaiaõpetaja abi
+372 474 1163
lasteaed@ng.edu.ee


Maarika Kaasen

Kokk

Õpilaskodu (8)

Heli Uus

Õpetaja
Õpilaskodu juhataja
+372 5330 8409
+372 474 1126
heli.uus@ng.edu.ee


Alar Uus

Õpetaja
+372 5330 8409
alar.uus@ng.edu.ee


Merle Esko

Kasvataja
+372 5330 8409


Rauza Halilova

Kasvataja
+372 5330 8409
rauza.halilova@ng.edu.ee


Helena Štrik

Kasvataja
+372 5330 8409


Ülle Schönberg

Kasvataja
+372 5330 8409


Jevgeni Štrik

Kasvataja
+372 5330 8409
jevgeni.strik@ng.edu.ee


Irina Lõžina

Puhastusteenindaja

Toitlustus (3)

Anneli Repponen

Sööklajuhataja
anneli.repponen@ng.edu.ee


Kaja Friberg

Kokk


Jason Andrew Henderson

Kokk

Noarootsi Kool

Üldinfo
  • Keskus 10, Pürksi küla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa 91201

  • +372 5625 0461

  • 8:30 - 16:30

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.