Kalender

Kuupäev

Möödunud sündmused
I trimester(27)

Õppeperiood algab pühapäeval, 1.septembril kell 12.00 aktusega Pürksi kultuurimajas, millele järgneb klassijuhataja tund.

Sulge

Noarootsi Kooli lastevanemate koosoek toimub koolimaja II korrusel algusega 18.00

Toimub koolimaja II korrusel, palmisaalis, kell 18.00

Sulge

Teisipäeval , 8.okt . 4.kl. ja 5.kl. klassiõhtu Roostal.
1.Koristame mereranda ja metsaalust.
2. Mängime minigolfi ja bowlingut
3. Grillime.

Sulge

Jalga kummikud, selga vihmariided ehk siis riietus vastavalt ilmale.

Sulge

Elina Nechayeva ja Mihkel Mattiseni koolikontsert "Värvid muusikas"
Kuulajatele tasuta

Sulge

1.-7.kl projektipäev "Olen ettevõtlik"
8.-9.kl ettevõtlusõpe mooduli raames ettevõtlustunnid ja õppekäik Kekkilä turbatehasesse
Õpetajad ja õpilasesindus ettevõtlike koolide haridusfestivalil Paides

Sulge

Korraldavad 8.klassi õpilased loovtöö raames - Halloweeni peo.

Sulge

Õhtud on pikad ja pimedad ning nüüd oleks paras aeg alustada taas Rootsi filmide vaatamisega.
Filmid on keskmiselt 2 tundi pikad

Sulge

Noarootsi Kooli õpetajad on 5.nov külastamas Roosna-Alliku kooli.

Sulge

Loeng toimub 3. tunni ajal kultuurimajas ja tunniplaanis olev 3. tund nihkub 6. tunniks.

"Flipped"
Ajalooline draama.
Algus kell 19.30

Ollakse külas Uuemõisa Lasteaed Algkoolis

Sulge

Toimub koolimajas 8.-9.klassi lastele ja õpetajatele.

II trimester(35)

„Hunt Kriimsilma talvetembud"

Noarootsi Püha Katariina kirikus

Sulge

Jõuluetendus Astrid Lindgreni "Pöialpoiss Nils Karlsson"

Sulge

Seekordne jõululaat toimub 18. detsembril ajavahemikus 15.00-18.00 koostöös Pürksi Kultuurimaja ja Noarootsi Gümnaasiumiga.
Ootame teid müüma, ostma, esinema nii üksinda, perega, klassiga, sõpruskonnaga. Kõik ideed on teretulnud!

Sulge

Osalevad lasteaed ja 1.-5.klass.
Külas jõuluvana.

1.-3. klassi õpilaste korvpallivõsitlus Oru koolis

24jaanuar
"Jalgpall Kooli"

Eesti Jalgpalli Liidu Kooliprojekt "Jalgpall Kooli" Noarootsi Koolis

2. tund 1.-3.klass spordisaalis
3. tund 4.-5.klass spordisaalis

Sulge

Ugala teatri lavastus "Kuidas minust sai narkoman"

Sulge

Õpilaste ja õpetajate kogunemine koolimaja palmisaalis

6. ja 7.klassi inglise keele tunnis külas Anneli ja John Kelly Kanadast

Sulge

Rakvere teater "Verikambi" toimub Haapsalu kultuurimajas kl 13.00- 15.15.
Vaatama lähevad 6.-7. klass, saatjana õpetajatest Tiina Järv ja Tiia Kessel.

Esmaspäev - 10.veebruar 2020 TUDUPÄEV
Teisipäev - 11.veebruar 2020 Sõbrapäev, KOHVIK
Kolmapäev - 12.veebruar 2020 AMETID
Neljapäev - 13.veebruar 2020 80-90ndad AASTAD
Reede - 14.veebruar 2020 SUVI

Õppetöö ja riietus vastavalt päeva märksõnale.

Sõbrapäeva tähistamine lasteaias

Sulge

Rootsi kuninga järel tähtsuselt teine mees Rootsi riigis - parlamendi spiiker Andreas Norlèn tutvub Noarootsi Gümnaasiumi ja Noarootsi Kooli õpilaste ja õpetajatega R, 14.02. kell 10.15 kultuurimaja saalis.
Sündmust kajastab Rootsi Riigipäeva ja Eesti Riigikantselei delegatsioon.

Sulge

Teisipäeval, 18. veebruaril lähevad 1.-5.klassi lapsed koos lasteaia vanema rühmaga Haapsalu Kultuurimajja vaatama Sipsiku filim. Seansi algus kell 13.00.

Eesti lastekirjanduse üks armastatumaid kangelasi, kaltsunukk Sipsik, on saanud oma film, täis muusikat, seiklusi ja tõelisi tundeid.

Sulge

Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert.
Esinema on oodatud Noarootsi koolide õpilased, lasteaed ja julged lapsevanemad koos oma lastega.

Eesti Vabariigi sünnipäeva tähistamine lasteaias

Vastlapäeva tähistamine lasteaias

Vastlapäeva tuntakse rahva hulgas ka lihaheite-, liugupäeva ja kitsamal alal Lõuna-Eestis pudrupäeva nime all.
Vastlapäev on meie rahvakalendris üks populaarsemaid tähtpäevi, tema peamised traditsioonid on tänapäevani ela­vana püsinud.

Sulge

Läänemaa töö- ja karjäärimessi toimub Haaspalu Kultuurikeskuses, külastavad 8.-9.klassi õpilased.

Sulge

Ohutusalase ürituse "Kaitse end ja aita teist" raames toimub päästeameti koolitus 6. klassile (vajadusel mõni laps 7. või 5. klassist).

Lasteaia lapsed külas raamatukogus

Emakeelepäev on riiklik tähtpäev, mida tähistatakse 1996. aastast luuletaja Kristian Jaak Petersoni sünniaastapäeval, 14.märtsil. Ja seda seepärast, kuna Peterson oli üks esimesi eestikeelseid kirjanikke, kes pööras oma oodis "Kuu" tähelepanu just eesti keelele kui kirjanduskeelele.

Sulge

Toimub 1.-3.klasside ja 4.-5. klasside võistkondade vahel, Haapsalus.

III trimester(6)

Matemaatika võistlus "Känguru"

Sulge

Kevade saabumise ja kevadise pööripäeva tähistamine lasteaias

Sulge

Saare mõis oli rüütlimõis Noarootsi kihelkonnas.
Praegune Saare mõisa kompleks taastati aastatel 1995–2001. Taastatud on18.sajandi hobusetalli varemed esialgses stiilis, kus nüüd asub Lyckholmi muuseum.
Mõisa peahoone varemed, park, tõllakuur, tall ja kaev onehitismälestina kantudkultuurimälestite riiklikku registrisse.

Sulge

Rahvusvaheline teatripäev on iga-aastane 27. märtsil tähistatav rahvusvaheline erialapüha, mis on pühendatud kõigile teatritöötajatele. Päeva traditsiooniline moto on "Teater on teineteisemõistmise vahend ja kindlustab rahu maailma rahvaste vahel". Päeva hakati tähistama 1961. aastal.

Rahvusvaheline tantsupäev
Alates 1982. aastast tähistatakse aprillikuu lõpus – 29. aprillil –  üle maailma rahvusvahelist tantsupäeva.

Tantsupäeva tähistamine aitab märku anda suuremale hulgale inimestele, et tantsukogemus on omaette väärtus ja selle kunstialaga alustada ei ole mitte kunagi hilja. Rahvusvaheline tantsupäev aitab tuua tantsukunsti lähemale igale inimesele ning anda võimaluse kõigile huvilistele tantsimisest või tantsusündmusest osa saada.

1.aprilli naljapäev laseaias

III trimester