Läänemaa koolidel oli suur korvpallinädal

Loomise kuupäev 29.11.2019

Läänemaa Koolispordi Liidu meistrivõistlustel selgitati parimad nii põhikooli kui gümnaasiumiastmes.

Esmalt selgusid Haapsalu Wiedemanni spordihoones parimad gümnaasiumide võistkonnad. Pronksmedalid said Noarootsi Gümnaasiumi naiskond kuhu kuulusid ka põhikooli õpilased Daarja ja Kretlin. Õpilasi juhendas õpetaja Kaili Leht.

Haapsalu spordihoones ja U-hallis panid palli mängu aga põhikooliastme tüdrukute ja poiste võistkonnad. Varahommikul alanud turniiri tempo ja ka mängude tase tõusis iga kohtumisega. Nii tüdrukud kui poisid panid kõik oskused ja tahte mängu, et oma kodukooli lippu kõrgel hoida. Eriti südantsoojendav oli näha tillukeste maakoolide õpilaste suurt mängurõõmu.

Pronksised autasud said Noarootsi kooli korvpallitüdrukud Kretlin, Daarja, Kerstin, Liiza, Heleri, Maibrit, Kristin, õpetaja Kaili Leht. Meie kooli poiste võistkond tuli Läänemaa meistriks. Ilusat korvpalli mängiti järgmises koosseisus: Reno, Robin, Rait, Georg Walter, Uko Oliver , Maikel, Marko , Raian; poisse treenis õpetaja Silver Schönberg.

Palju õnne võitjatele!

Viimati muudetud 18.04.2020.