„Õnneliku tee loomine“ - külas Neeme Raud

Loomise kuupäev 10.05.2022

Meil oli täna sarja „Õnneliku tee loomine“ raames külas tuntud ajakirjanik Neeme Raud.

Neeme näeb oma töös kindlat missiooni, ta soovib oma saadete ja projektide kaudu tuua maailma Eestile lähemale.
Neeme rääkis oma õpingutest ja tööst ajal, mil ta elas Ameerika Ühendriikides, andes muuhulgas häid mõtteid ja soovitusi, millega tuleb arvestada, kui on soov õppida Ühendriikide ülikoolides.
Neeme põhisõnum meie õpilastele oli see, et maailm on küll lahti, kuid seda neile, kel on sellele maailmale midagi pakkuda: „Maailm ootab ideid, pealehakkamist ja sihikindlust.“

Neemele tunnustas meie kooli tähelepanelikku kuulajaskonda. Meie oleme omakorda väga tänulikud Neemele mõtlemapaneva ja väga inspireeriva kohtumise eest!

Rohkem meie kooli tegemistest FB lehel.link opens on new page

Viimati muudetud 10.05.2022.