Rattamatk Hara sadamasse

Loomise kuupäev 11.06.2019

Koostöös peitub jõud. Seda silmas pidades on Noarootsi koolis õpetajad paljusid õppepäevi koos planeerinud. Juba talvel sai planeeritud 1.-4.klassi ühine rattamatk Hara sadamasse. Nüüd, maikuu eelviimasel päeval sai see ka teoks. Muutsime veel viimasel hetkel kuupäeva, et olla päikese poolt hoitud. Muidugi pole meie koolis keegi suhkrust, kuid häid emotsioone koguti kindlasti hulganisti rohkem, kui ilm ilus oli. Hommikul kohe asuti Hara poole teele. Teekonnal hoiti üksteisega kenasti pikivahet, arvestati üksteise tempoga.

Kohale jõudes oli grill juba tulle ja sai keha kinnitada grillvorstide, leiva ja kurgiga. Harrastuskalur Lauri Otsa tutvustas lastele meie vetes enim levinud kalu ning viis neid kurssi õngitsemise põhitõdedega. Õngitsemine meeldis mõnele lapsele niivõrd, et isegi kaluripaadiga sõit jäi tegemata. Kuid laste silmad särasid ja kogu ettevõtmine oli korda läinud. Vapramad lapsed sõitsid Hara sadamast rattaga veel kojugi. Tänud kõigile lastele, et nii vapralt terve rattamatka vastu pidasite.

Viimati muudetud 18.04.2020.