Heategevusjooks

Loomise kuupäev 26.09.2022

Noarootsi Kooli 38 õpilast jooksid reedel, 23. septembril, Haapsalus liikumisvõime kaotanud laste heaks.

Teatejooksul osalemisrõõm on saanud meile traditsiooniks, sest osalesime selles üle-eestilises heategevusprojektis juba neljandat aastat.

Teatejooksul on oluline osavõtt ja kaasamõtlemine, sest võitjaid välja ei selgitata. Jooksime Haapsalu staadionil Haapsalu neuroloogilise rehabilitatsioonikeskuse (taastusravihaigla) toetuseks. Annetustena saadud tulu eest täiendab taastusravihaigla Sadama tänaval asuvat tegevusparki.

Täiskasvanud saavad Haapsalu neuroloogilise rehabilitatsioonikeskuse tegevust toetada, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot) või tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE 451010220268957228 märksõnaga Teatejooks.

Foto: Kaili Leht

#heategevuslikteatejookslink opens on new page #mesikäpateatejookslink opens on new page #haapsaluneuroloogiliserehabilitatsioonikeskuslink opens on new page

Viimati muudetud 26.09.2022.