Heategevuslik Mailaat

Loomise kuupäev 24.05.2022

Meil oli eile heategevuslik mailaat. Külla olime me kutsunud Lääne-Nigula vallas elavad Ukraina sõjapõgenike lapsed.

Laadal pakkusid meie lapsed, lapsevanemad ja koolitöötajad mõnusat meelelahutust, müüdi käsitööd ja küpsetisi. Ka meie Ukraina külalised olid oma tooteid müümas. Me mängisime üheskoos lõbusaid ringmänge, lapsed esinesid vahvate etteastetega, oli õnneloos ning palju muud põnevat.

Eilne päev oli heategevuse eesmärgil korraldatud. Soovisime pakkuda meie uutele sõpradele – Ukraina lastele - häid ja positiivseid emotsioone. Lisaks annetavad paljud meie lapsed oma toodete müügist saadud tulu Ukraina lastele. Heategevus on andmise rõõm – öeldakse ju, et andmisrõõm on kõige suurem rõõm. Iga päev võiksime me teha ühe heateo ja päev ongi korras.

Meil oli väga-väga vahva päev. Suured tänud kuuluvad Noarootsi Kooli lastele, kelles on palju andmisrõõmu ja hoolimist! Aitäh Ukraina lastele, et päeva meiega veetsite! Suur aitäh teile, armsad lapsevanemad: Kristiina G., Ebekai, Sirle, Jaana, Eva, Kristina, et aktiivselt laadast osa võtsite ja panustasite. Aitäh head klassijuhatajad, et andsite lastele häid mõtteid. Suur aitäh Üllele ja Tiiule mõnusa päeva juhtimise eest. Suur aitäh Lääne-Nigula valdlink opens on new page, et abistasite Ukraina laste Noarootsi jõudmisel. Ja Maire – sulle kuhjaga tänu, et laada mõtte teoks tegid!

Fotod: Maie Arro

Viimati muudetud 24.05.2022.