Jalgpalli võisstluste II koht!

Loomise kuupäev 17.02.2022

Meie kooli poisid osalesid Läänemaa Koolispordi Liidu 7.-9.kl poiste sisejalgpalli võistlustel ja tõid kaasa II koha.

Turniir pakkus palju põnevaid mänge. Esimeses mängus läksid meie poisid kokku Haapsalu Põhikooli I võistkonnaga, mis koosnes 100% Haapsalu Jalgpalliklubi litsenseeritud mängijatest, kes neljal korral nädalas usinalt trenni teevad ja Läänemaad Eesti Meistrivõistlustel esindavad. Selle sama Läänemaa esindusvõistkonna esiväravavaht on meie võistkonna üks tugitala Tristan Liias. Esimeses mängus Haapsalu PK I võistkonna vastu me oma mängumootorit päris korralikult käima ei saanudki, tulemuseks pidime leppima kindla kaotusega hilisemale võistluste võitjale. Teises mängus Paliverega lustisid meie poisid juba täiega, tulemuseks kindel 9:0 võit! Järgnes mäng Taeblaga ja jällegi kindel võit meile. Viimane mäng Haapsalu PK II-ga oli sisuliselt II koha mäng. Kuna poisid olid eelnevates mängudes kõvasti skoorinud, siis piisas selles mängus ka viigist ja lõpuvile kõlades oligi tablool seis 1:1 ehk meie poisid auväärsel II kohal.

Me oleme üliuhked õpetaja Silver Schönberg’i ja poiste üle, kes taas tõestasid, et väike Noarootsi Kool on võimeline tegema suuri tegusid!
Meie sangarid: Marko Riisenberg, Thor Härm, Maikel Mustkivi, Tristan Liias, Raian Hanni ja Robin Veedla.
Palju-palju õnne ja suur aitäh teile!

Viimati muudetud 17.02.2022.