Kultuurireis Viljandis

Loomise kuupäev 23.01.2023

Kõik Noarootsi Kooli õpilased olid eelmisel kolmapäeval (18.jaanuaril) Viljandis mõnusal kultuurireisil. Meie lapsed ja õpetajad külastasid teatrit Ugala, kus saadi osa etendusest „Piruka magus põhilink opens on new page„Piruka magus põhi“">. Tegemist on noortele mõeldud krimilooga, mis põhineb Kanada autori Alan Bradley samanimelisel raamatul ning mis on osutunud menukaks kogu maailmas. Lavastus oli hästi põnev ja paljude eriefektidega. Etenduses oli ka üksjagu palju õpetlikku, sest lugu oli lapse/noore kasvamisest ning ka elu pahupoolest. Loodetavasti sai nii mõnigi laps indu, et Alan Bradley põnevikke lausa ise lugeda.

Aitäh meie õpetaja Tiiale ja huvijuhile Mairele, kes hea kultuurireisi meie jaoks korraldasid.

Fotod: Tiina Järv ja Maire Uusen

Viimati muudetud 23.01.2023.