Läänemaa parimad Edu ja Tegu edulugude konkursil

Loomise kuupäev 08.09.2021

Noarootsi kool esitas käesoleval aastal haridusprogrammi „Ettevõtlik kool“ edulugude konkursile nelja kooli koostöös läbi viidud projekti „Õpilaselt õpilasele“. Läänemaa parima tiitel saadi koostöö kategoorias. Novembris osaletakse vabariiklikul edulugude konkursil.

Noarootsi kool kutsus projekti osalema veel Palivere Põhikooli, Uuemõisa lasteaed algkooli ja Haapsalu Viigi kooli, ühtekokku 60 õpilast.

Õpilased said projekti käigus olla väga erinevates rollides ja arendasid tõhusalt oma esinemis- ja juhtimisoskust. See oligi õpilaste jaoks peamine proovikivi – vastutada otsast lõpuni kindla protsessi eest, leida lahendusi ootamatustes olukordades, sõnastada töötuba juhtides juhendid selgelt ja arusaadavalt, panna ennast kuulama, planeerida aega ja viia järjest läbi mitu töötuba erinevatele gruppidele.

Fotol: Projektis osalenud Noarootsi kooli 8. (eelmisel õppeaastal 7.) klass ja klassijuhataja Tiina Järv võidukarikaga.

Projekti koordinaator
Mare Tereping