Mesikäpp tuleb taas

Loomise kuupäev 01.09.2022

Ka sel aastal võtavad Noarootsi Kooli õpilased osa heategevuslikust teatejooksust.Teatejooksu eesmärk on pakkuda noortele võimaluse tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest ning populariseerida sportlikke eluviise. Samal ajal annab Teatejooks panuse Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetusfondi kaudu nende laste heaks, kes on liikumisvõime kaotanud.

Sel aastal toimub Teatejooks 17. korda ja jooksud toimuvad 28 kohas üle Eesti, noori innustavad liikuma spordinädala saadikud ja spordielu eestvedaja.

Täiskasvanud saavad Teatejooksul osalevate laste panust ning Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse tegevust toetada, helistades heategevusnumbril 900 7777 (ühe kõne hind on 7 eurot) või tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE 451010220268957228 märksõnaga Teatejooks. Rohkem infot kodulehel www.hnrk.ee/toetusfondlink opens on new page

Mesikäpp "Heategevus Teatejooks" link opens on new page

Teatejookslink opens on new page

Viimati muudetud 01.09.2022.