Noarootsi Kool alustab õpilaste vastuvõttu 2020/2021. õppeaastaks

Loomise kuupäev 02.06.2020

Noarootsi Kool on Läänemaal asuv väike õpilaskoduga kool. Õppetöö toimub hubases koolimajas riikliku õppekava alusel. Koolis on head sportimise ja vaba aja sisustamise võimalused, tasuta huviringid, väljasõidud, teatrite ja näituste külastused. Koolimaja jagatakse samas koolihoones tegutseva Noarootsi Gümnaasiumiga. Ühised on nii ruumid kui õpetajad.

Aitame õpilasel tema paljude soovide ja unistuste seast välja valida need, mille täitumist õpilane kõige rohkem soovib ning õpetame keskenduma mitte sellele, mis võib viltu minna, vaid sellele, mida on võimalik saavutada ja võita.

Palume kooli astumiseks esitada vastav sooviavaldus e-posti aadressile kool@ng.edu.eelink opens on new page või saata postiga aadressile: Noarootsi Kool, Pürksi 10,  Noarootsi, Lääne-Nigula vald. Avalduse blankett on leitav kooli veebilehel - vastuvõttlink opens on new page alt.

Õpilase vastuvõtmise kooli ja õpilaskodusse teeb vastuvõtukomisjon, kes vaatab dokumendid läbi ning vestleb perega.

Täiendav info

õpilaskodu juht Ingrid Juht
Telefon  +372 474 1126
Email: ingrid.juht@ng.edu.eelink opens on new page