Rulapäev

Loomise kuupäev 03.10.2022

Sportlikule septembrile Noarootsi Koolis pani reedel, 30.septembril, vägeva punkti rulapäev. Meil olid külas Noarootsi koguduse õpetaja Kristo Hüdsi ja Haapsalu rularingi treener Kristjan Meigas, kes näitasid ise mitmeid trikke ning julgustasid ka lapsi end proovile panema. Kõige julgemad olid meie kooli noorimad, nemad asusid kohe rulalaual tasakaalu hoidma ja trikke tegema. Siiski ei võtnud kuigi kaua aega, kui rulatamas sai näha ka kooli vanemaid õpilasi, kes samuti katsetasid erinevaid rulatrikke, sh kickflip’e. Kristo ja Kristjan rääkisid lastele, kuidas nemad rula juurde jõudsid. Rula on neile midagi rohkemat kui lihtsalt hobi, see on elustiil. Igal juhul me veendusime, et rula on mõnus füüsiline ja ka loominguline vaba aja veetmise viis.

Suur-suur aitäh Kristole ja Kristjanile, meil oli täna lahe päev, me jääme ootama uusi kohtumisi teiega.

Pilte rohkem GALERIISlink opens on new page

Jälgi meid FB lehellink opens on new page

Rulapäev Noarootsi Koolislink opens on new page

#noarootsipühakatariinakoguduslink opens on new page #haapsalurularinglink opens on new page #mtünuckökogukondlink opens on new page #pürksirulaparklink opens on new page