Aasta haridustegu!

Loomise kuupäev 01.03.2024

23.veebruaril tunnustas Lääne-Nigula Vallavalitsus 2023.aastal silmapaistvamaid tegusid - ja aasta haridustegu on Noarootsi koolide liikumisaasta sündmuste korraldamine!

2023 oli Eestis liikumisaasta, mille üheks eesmärgiks oli saada võimalikult palju inimesi järjepidevalt ja rohkem liikuma. Kutsusime kõiki Noarootsi Kooli ja Gümnaasiumi õpilasi, õpetajaid ja lapsevanemaid osalema üle-eestilises Marathon100 väljakutses. Kolme kuu jooksul läbisid kahe kooli õpilased koos kogukonna täiskasvanutega kokku 19991,9 km! Maraton100 üleskutsega liitus üle Eesti 29 kogukonda ning kõige rohkem kilomeetreid ühe osavõtja kohta läbisid Noarootsi koolide ja kogukonna inimesed. Hea füüsiline ja vaimne tervis on oluline nii õppijale kui õpetajale, nii suurele kui väikesele inimesele.

Suur suur aitäh Noarootsi koolide liikumisaasta korraldusmeeskonnale Maire Uusen, Kaili Leht ja Ülle Schönberg!

Foto: Eduard Laur

#maraton100link opens on new page
#liikumisaastalink opens on new page
#aastaharidustegulink opens on new page