Erasmus+ projekt

Loomise kuupäev 10.04.2023

Noarootsi Kool on liitunud Erasmus+ miniprojektiga, milles lisaks meile osalevad Tartu Forseliuse Kool, Tarvastu Gümnaasium ja Lätist Valmiera Gümnaasium. Projekti koordinaator on konsultatsioonifirma DD StratLab. Projekt kestab 2024.a. augustini. Projekti eesmärgiks on koolide mõttevahetuste abil mõelda välja nippe, kuidas õpilasi paremini innustada kooli tegemistes kaasa lööma. Samuti püütakse leida vahvaid võimalusi õppeainete lõimimiseks. Ja kooli meeskonna heaolu on ka üks projekti teema.

Eelmisel nädalal olid meie õpetajad Lily, Katrin, Maire ja õppejuht Piia projekti esimesel seminaril Tartus, kus toimus intensiivne ideede vahetamine. Sel korral arutleti, kuidas siis teha nii, et õpilased oleksid aktiivselt kaasatud igapäevases koolielus. Seminaril osalenuid inspireeris väga Tallinna Kunstigümnaasiumi Suvemäe kooliharu õppejuhi Charlie Moreno Romero ettekanne. Suvemäe kool kuulub nö demokraatliku hariduse koolide hulka.

Lily, Katrin, Maire ja Piia on ilusasti kodus tagasi, nüüd algab koolis seminaril väljapakutud lahenduste testimine. Meid kõiki on ees ootamas üksjagu palju tööd, kuid ka samaväärselt põnevust.

Osaleme-erasmus-projektislink opens on new page

StartLablink opens on new page
Erasmus +link opens on new page

Rohkem meie tegemistest FB lehellink opens on new page