Hea Kooli Kokkulepe

Loomise kuupäev 27.10.2021

19.oktoobril oli meie koolis eriline ja pidulik päev, kus sõlmiti leping kõikide kooli töötajate ja õpilaste vahel.

Lepingu allkirjastajateks olid kooli direktor Signe Matteus ja õpilasesinduse president Minna Matilda Reinmann. Lepingu sõlmimisega peetakse tähtsaks koolipere omavahelist sisukat koostööd ning mõistmist, võetakse arvesse kõikide töötajate ja õpilaste erisusi ja tõekspidamisi, soovides tõhustada ühist õppimist, töötamist ja koos tegutsemist, et luua soodustavat ja head kooli keskkonda.

Soovime kõik, et saaksime tulla kooli rõõmsal meelel ning tunda end siin hästi, just seetõttu leppisime me õpilaste ja töötajate vahel kokku meie kooli väärtustes. Nüüd seisab meil ees tõsine väljakutse muuta meie kooli väärtuste ruumi ja kultuuri!

Fotode autor: Maie Arro

Hea Kooli Kokkulepe lepinglink opens on new page

Viimati muudetud 27.10.2021.