Jõulutegu

Loomise kuupäev 05.12.2023

Tule kogu perega sel laupäeval, 9.detsembril,  nautima mõnusat talvist Noarootsi eluilu!
Ootame teid Noarootsi Kooli jõuluteole, mis pakub põnevust nii suurele kui väiksele ;)

• Toimuvad põnevad töötoad, kus juhatame teid rannarootsi radadele, õpetame inglitlink opens on new page maalima, loodusestlink opens on new page inspireeritud ehteidlink opens on new page tegema, aitame verivorstilink opens on new page valmistada, piparkooke kaunistadalink opens on new page, jōulukroone teha ja veel palju põnevat mis ootavad avastmist.
  • Avatud on kohviklink opens on new page, kus leiab nii kuuma jooki kui ka maitsvaid jõulu- ja rannarootsi hõrgutis. Kaasa saab osta pasteeti, vorsti ja kingikotti palju muudki.
  • Külla tuleb jõuluvana, kellele saab oma jõulusoove edastada või jätta need Jõuluvana postkasti.
  • Kohal on valgusetoojad Luciad ning nende saatjad tähepoisid ja päkapikud.
  • Saab vaadata dokumentaalfilmi „Jäätee veerel“, mida näidati sel aastal Tallinna Pimedate Ööde filmifestival.
  • Välja on pandud mitmed auhinnad, mida on võimalik võita lõbusates Kahoot-viktoriinides ning muudes tegevustes.
  • Kaugemalt tulijad saavad eelregistreerimisega Haapsalust jõuluteole kohale sõita laadabussiga ;) väljasõidu aeg Haapsalust kell 12:00 ja Pürksist tagasi kell 16:00 (registreerimine: signe@ng.edu.ee)
  • Kõikide külastajate vahel loositakse välja peaauhind link opens on new page- Roosta puhkekülas majutus kahele!

Koolimaja on tegevustele ja toimetustele avatud kella 12:00 - 18:00.
Jälgi üritust FB lehelt @noarootsi kooli jõulutegu.link opens on new page Tule ja võta pere ning sõbrad kaasa, kohtume jõuluteol!

Viimati muudetud 06.12.2023.