Lastekaitsepäev

Loomise kuupäev 13.06.2023

Noarootsi Koolis on saanud heaks traditsiooniks tähistada 1. juunit/lastekaitsepäeva koos Kaitseliidu Lääne maleva, Noarootsi Tuletõrjeseltsi, Päästeameti ja politseitöötajatega.

Sel korral liitus meiega ka Nõva Kooli kooli- ja lasteaiapere.
Meie lastele õpetati erinevate põnevate tegevuste kaudu palju head ja kasulikku, kuidas lapsed end ise erinevates ohtlikes olukordades kaitsta saavad. Ka meie enda koolist pärit kodutütred ja noorkotkad aitasid kaasa sellele, et see päev sedavõrd asjalik oli. Soovime kõigile lastele ilusat lastekaitsepäeva ning täname Kaitseliidu Lääne Malevat, Noarootsi Tuletõrjeseltsi, Päästeliitu ja Läänemaa politseinikke meeleoluka ja kasuliku päeva eest.

Fotod: Maire Uusen

Viimati muudetud 18.09.2023.