Naerujooga - naerame oma elu ilusaks!

Loomise kuupäev 11.03.2024

Naeratus on kui võluv filter, mis muudab meie maailma värvirohkeks ja säravaks. Naeratus pole mitte ainult emotsioon, vaid ka võimas jõud, mis kujundab meie reaalsust. Teaduslikud uuringud on näidanud, et naeratamine vabastab endorfiine ja serotoniini, mis mitte ainult ei paranda meie meeleolu, vaid toetavad ka meie üldist heaolu.

Noarootsi Kooli 7.-9. klassi tüdrukud osalesid eelmisel nädalal kehalise kasvatuse tunni raames tuju tõstval naerukoolitusel. Koolitaja Epp Priimägi rääkis teoreetilises osas naeru kasulikust mõjust tervisele. Praktilises osas treeniti naeru- ja kõhulihaseid, tehti erinevaid harjutusi ning õpiti naeru abil lõdvestuma. Õpilased said soovitusi, kuidas naeruharjutuste abil koolielus positiivset suhtumist tekitada ning pingeid maandada.

Koolitusel osalenud õpilased on tänulikud selle eest, et nende osalust rahastati detsembris toimunud sündmuse Noarootsi Kooli jõulutegulink opens on new page heategevusfondist. Jõuluteol kogutud tulu ja annetusi kasutatakse õppetegevuse eesmärgil. Väike osa jõuluteol kogunenud summast andiski nüüd õpilastele võimaluse osaleda inspireerival naerukoolitusel. Aitäh ka MTÜ Tervem Noarootsile koolitaja kutsumise eest.

#naerukoolituslink opens on new page #noarootsikoolijõulutegulink opens on new page #tervemnoarootsilink opens on new page

Jälgi meid ka FB lehellink opens on new page

Viimati muudetud 14.03.2024.