Skyparki Kooliliiga maakondlik võit!

Loomise kuupäev 27.01.2023
"Eesti Võrkpalli Liit autasustab Noarootsi Kooli, kes saavutas Skypark Kooliliiga maakondlikul turniiril tütarlaste arvestuses 1. KOHA"
Just täpselt nii on kirjas diplomil, mis on fotol tüdrukute käes!

See on väga suur võit, sest võisteldi Läänemaa koolide 7.-9. klassi arvestuses ja enamus meie esindustiimist on 7. klassi tüdrukud. Seega saavad Lisandra, Mariel, Emilia, Grete ja Kristi samas vanuseklassis võistelda veel tervenisti kaks aastat. Meie noorim tiimi liige Olivia on 6. klassi õpilane. Angela ja Marilin saavad aga 9. klassi lõpetada magusa võidutundega.
Meie tüdrukud on kuhjaga võidu ära teeninud, sest nad on trennides alati kohal ning lisaks põhikooli trennidele käivad ka gümnaasiumi õpilaste trennides. Nad tõesti oskavad tunda rõõmu koolispordist ning võivad jõuda oma saavutustega veel väga kaugele ja kõrgele!
Suur aitäh tüdrukutele ja nende treenerile Silverile, kes hoiavad Noarootsi Kooli lippu kõrgel ja toovad meile palju kuulsust!
Viimati muudetud 27.01.2023.