Spordipäev

Loomise kuupäev 30.09.2022

Septembri spordipäev on sügise üks oodatuim sündmus paljude meie kooli sportlike õpilaste jaoks. Sellel aastal pidime spordipäeva jagama lausa kahele päevale, sest vihm muutis eelmisel nädalal jooksurajad liiga libedaks.

Spordipäeval võistleb päeva esimeses pooles igaüks individuaalselt lühimaa-ja pikamaajooksus, kaugushüppes, kuulitõukes, palliviskes, odaviskes. Päeva teine pool on võistkondlike alade päralt ja rohkem lõbusama noodiga. Eile näiteks mängiti kolmes meeskonnas jalgpalli, visati korvpalliviskeid, hüpati hootakaugushüpet ja päeva lõpetas köietõmbamine.

Võistlusaladel teeb mõõdu võtmise eriti mõnusaks see, et meeskonnas on koos suured ja väikesed. Noorematele meeldib alati suurtega koos võistkonnas olla ja meie kooli vanemad õpilased oskavad väga hästi nooremate koolikaaslastega sportimisel arvestada. Kõik saavad võimaluse oma meeskonna eest võistelda. Jah, mõnus on neid koos pingutamas vaadata. Jagame videot vahvast köieveost, et kõik meie kooli sõbrad saaksid näha, kui koostöised ja tugeva tahtejõuga õpilased on Noarootsi Koolis.

Vaata filmi siitlink opens on new page

Viimati muudetud 30.09.2022.