Tere kool!

Loomise kuupäev 14.09.2023

Selle korral alustame õppeaastat 28.augustil aktusega Pürksi Kultuurimajas kell 9:00 – järgneb klassijuhataja tund. Sel päeval saavad ka kõik õpilased vajalikud raamatud meie kooli raamatukogust kätte. Klassijuhtaja tunnis antakse kindlasti täpsemalt teada mida õppeaastaks veel vaja.

Kõik kaugemal elavad õpilaskodu lapsed saavad juba eelneval päeval kohale tulla.
Buss väljub 27. augustil tavapärasel ajal ja sõidab tavapärasel ringil, läbi Keila.
Väljumine Tallinna Balti Jaamast kell 18:10, peatusega Tallinna Bussijaamas, Keilas raudteejaama viiva tn. nurgal u kell 18:50.
Buss jõuab Pürksi c.a 20:00

NB! Õpilaskodu avab uksed 27.augustil kell 19:00.

Esimesel koolipäeval alustab tööd ka piirkonnas elavatele lastele mõeldud koolibuss. Väjumised toimuvad tavapärasel ajal, tavapärases kohas.
Küll aga 28.augustil on koolipäev lühem ja lapsed saavad varem koju, väljumine Pürksist kell 12:30.

Viimati muudetud 18.09.2023.