Tunnustus

Loomise kuupäev 13.11.2023

Meil on suur rõõm selle üle, et meie kooli õpilaste Kirke-Eliisabet Kaljase ja Sander Sireli loovtööd on pälvinud Eesti Rahvakunsti- ja Käsitööliidu tunnustuse. Nimelt valiti mõlema lapse loovtööd – Kirke linnusöögimaja ja Sandri pistoda – noorte loovtööde näitusele „pärime!“. Näitus tunnustab ja innustab käsitööga tegelevaid Eesti lapsi ja noori ning julgustab avastama isetegemise rõõmu.

Sel nädalal toimus Tallinnas Eesti Käsitöö Maja rahvakunstigaleriis näituse avamine, meiegi lapsed võtsid sellest osa. Kuna näitus on plaanitud rändnäitusena, loodame, et saame näitust näha ka Noarootsi Koolis.

Laste loovtööde juhendaja oli käsitöö- ja tehnoloogiaõpetaja Kristiina Niibon, lisaks olid lastele abiks mitmed teisedki head inimesed. Suur-suur aitäh teile laste õpetamise ja toetamise eest!

Kirke ja Sander – meie oleme teie üle nii uhked. Te saavutasite endi jaoks midagi väga suurt ning esindasite väärikalt ka Noarootsi Kooli, suur aitäh teile.

Fotod: Kristiina Niibon

#eestirahvakunstijakäsitööliitlink opens on new page

Viimati muudetud 13.11.2023.