XIII noorte laulu- ja tantsupidu 2023 - "Püha on maa"

Loomise kuupäev 14.09.2023

Noarootsi Kooli lastekoor juhendaja Danguole Tambergiga tegid selle ära – trotsides vihma ja maru ilma esindasid nad eile väga väärikalt Noarootsi Kooli XIII noorte laulu- ja tantsupeo rongkäigus ja laulukaare all. Emotsioone on ja jääb veel väga pikaks ajaks. Meie lastel oli vihmaga segamini palju rõõmupisaraid.

Suur aitäh teile, armsad Noarootsi Kooli laulukoori lapsed ja õpetaja Danguole Tamberg, te saavutasite eile midagi ütlemata suurt, seda kõike on sõnadesse keeruline panna! Suur aitäh Carmen Tõuts’ile, kes oli lapsevanemana suureks abiliseks ja saatjaks kõikidel proovipäevadel ja ka pidupäeval!. Suur aitäh Andero Paalvelt, et sa nii uhkelt rongkäigus Noarootsi Kooli lippu kandsid ning meie lastekoorile imelise plagu kinkisid! Suur aitäh Ülle Männiste – sa olid tänasel päeval nii suureks toeks ja abiks meile kõigile! Suur aitäh Jaana Saaretalule imeliste seelikute ja õlakottide eest! Suur aitäh kõigile lapsevanematele ja meie sõpradele hea ja igakülgse toetuse eest!

www.laulupidu.eelink opens on new page
XIII Nooarte tantsupidu 2023 "Üle mere"link opens on new page

Fotod: Lily Pella, Signe Matteus